PETAŞ
   

Alternative content

Get Adobe Flash player


Servis Hizmetleri

PETAŞ® servis hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Servise gönderilen cihazlar öncelikle temizlenir ve teknik servis personeli tarafından ön incelemesi yapılarak arızanın ana nedeni tesbit edilir. Garanti kapsamı dışındaki sebeplerden kaynaklandığı anlaşılan cihazların arıza fiyat teklifleri hazırlanarak müşterilere sunulur ve servis hizmeti için onay beklenir.

Servis tarafından verilecek olan hizmet süresi azami 30 iş günüdür. Ürünle ilgili servis süresi ile bu sürenin bitiminden itibaren 90 takvim günü içerisinde müşteri ürününü almadığı takdirde teknik servisimiz sorumlu tutulamaz.

Servis onayı verilen cihazlar en kısa sürede onarılıp standartlarda belirtilen doğrulama testleri simülatörlerle yapılarak, bütün fonksiyonlarının düzgün bir şekilde çalıştığından emin olunur ve müşteriye gönderilir.

Petaş® cihazları teslim tarihinden itibaren bir yıl süre ile garantilidir. Garanti süresi içinde kusurlu olduğu ortaya çıkan ürünleri, PETAŞ® kendi tercihine bağlı olarak onarır veya değiştirir.

KAPSAM DIŞI HUSUSLAR

Cihazınız için verilen garanti, aşağıdaki nedenler sonucu ortaya çıkan kusur ve arızalar durumunda uygulanmaz.

  • Cihazın kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanımı,
  • İzinsiz tadilat ve kötü kullanım,
  • Hazırlanan yerin ve bakımın uygun olmaması.

Garanti süresi içinde cihazınızda herhangi bir arıza ortaya çıktığı takdirde, cihazınızı orijinal ambalajı ile veya yaklaşık aynı ambalajla (hata ve darbelerin önlemek için) yetkili bir PETAŞ® satıcısına, onarım merkezine veya size en yakın müşteri servis merkezine getiriniz. Garanti süresi içinde malzeme, işçilik veya montaj hatalarından dolayı bir kusur veya arıza oluştuğunda, cihaz işçilik, değiştirilen parça ve diğer ek giderler için herhangi bir ücret alınmaksızın onarılacaktır.

PETAŞ® A.Ş. müşteri tarafından talep edildiği takdirde devre şemalarını, malzeme listelerini, kalibrasyon ile ilgili istenen bilgileri sağlayacaktır.

DİKKAT: Mümkün olan her durumda orijinal ambalaj malzemelerini kullanın. Ambalajın uygun biçimde yapılmaması nedeniyle sevkiyat sırasında ortaya çıkabilecek zararın sorumluluğu müşteriye aittir.

Cihazlarımızın garanti belgelerini, satış sonrası hizmet belgesini ve hizmet yeterlilik belgesini sertifikalarımız bölümünden indirebilirsiniz.

 

PETAŞ® Profesyonel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. ©2010 Her hakkı Saklıdır Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik İletişim