PETAŞ
   

Alternative content

Get Adobe Flash player


 

ŞİRKET MİSYONU

PETAŞ Profesyonel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 34 yıllık deneyimi ile geçmişten bu güne tüm ekibiyle kenetlenmiş, bu alanda saygı ile bahsedilen bir firmadır.

 

ŞİRKETİMİZİN VİZYONU

İnsanoğlunun hayatını etkileyen tüm faktörlerin ölçülebilmesini kapsayan cihazlar üretmektir. Bu amaç için her sene ARGE ekibimiz büyük bir özenle çalışmakta ve her yeni cihazımızla mevcut teknolojinin bir adım önüne geçmektedir.

 

ŞİRKETİMİZİN MİSYONU

Sağlık sektöründe en yüksek teknolojideki cihazları üreterek bu alanda çalışan doktorlara, hastane elemanlarına ve hastalara katkı sağlamaktır. Şirketimiz, teknoloji geliştirme programı kapsamında her geçen gün daha kaliteli ürünler üretmeyi görev edinmiştir.

 

ŞİRKETİMİZİN DEĞERLERİ

Çalıştığımız alanda tüm müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve sunduğumuz kaliteyle anılabilmek için müşteri memnuniyeti en ön plandadır. Şirketimizin ürün ve hizmet kalitesini en iyiye çıkarabilmek için her geçen gün değerlerimizden ödün vermeden çalışmaktayız.


 


PETAŞ® Profesyonel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. ©2010 Her hakkı Saklıdır Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik İletişim